Nemocnice Kadaň


Nemocnice Kadaň

Kontakty

Telefon: +420 474 944 111

Mail: posta@nemkadan.cz

Adresa: Golovinova 1559, 432 01 Kadaň


Zvětšit mapu

Nemocnice Kadaň

V Kadani, na úplném západním okraji ústeckého kraje najdeme soukromou kadaňskou nemocnici, spol. s r.o. Nemocnice Kadaň je proslulá jako jedno z míst, kam míří rodit maminky z celé republiky, pokud chtějí do svého porodu mluvit a záleží jim na konkrétních podmínkách porodu. Kromě vyhlášeného gynekologicko-porodnického oddělení zde najdete ale i další druhy ošetření. K dobrému jménu nemocnice přispívá i spolupráce s nadací ČEZ, která jednak provozuje nedaleké uhelné elektrárny, ale také přispívá výrazně na nové akvizice v nemocnici. Naposledy to byl například nový inkubátor pro dětské oddělení.

Mimo zmíněnou gynekologii a porodnici mají v Kadani také chirurgii a internu, dvě nejběžnější oddělení českých nemocnic. Interna zajišťuje včasnou diagnostiku, vyšetření i operační léčbu vnitřních nemoci podle koncepce oboru vnitřního lékařství, má i svou jednotku intenzívní péče. Chirurgie krom běžných zákroků na nádorech nebo při traumatických stavech nabízí i plastickou chirurgii včetně rekonstrukcí ruky. Dále nalezneme v nemocnici ortopedii, dětské oddělení, urologii a v neposlední řadě také léčebnu dlouhodobě nemocných, neboli LDN. Toto oddělení s trochu nešťastným a smutným nádechem najdeme v jiných nemocnicích pod názvem oddělení následné péče.

Ambulance a ostatní

Nabídku nemocnice samozřejmě dále rozšiřují a doplňují ambulantní střediska, kam pacienti pouze docházejí. Všechna lůžková oddělení mají i svou ambulantní část. Navíc je tu cévní ambulance fungující v rámci interní ambulance, gastroenterologie pro léčbu nemocí a zažívacího traktu, jichž v poslední době vinou nezdravého životního stylu rychle přibývá, dále vlastní záchranná služba, tedy oddělení lékařské služby první pomoci – LSPP a endokrinologie MUDr. Silvie Vaškové.

© 2022 Seznam-nemocnic.cz. Všechna práva vyhrazena | Autor na Google+ Jiří Stibor
Doporučujeme: ·